Hakkımızda

AKYOL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ DANIŞMANLIK VE LOJİSTİK.LTD.ŞTİ. Olarak; 22 yıllık tecrübe ve bilgimizi günümüz Dünya Ticaretine entegre etmeyi başardık. Teknolojinin sektörümüze getirmiş olduğu tüm imkanları kullanarak zamana karşı yarışta kulvarımızı aldık. Amacımız zamana karşı olan bu yarışta işimizi hızlı ve doğru bir şekilde yapmaktır.

İşe ivme kazandırmak sadece teknolojik yenilikleri kullanmak ile mümkün olmadığı için konularında deneyimli, temsil etme becerisine sahip, mevzuata hakim iş arkadaşlarımızı titizlikle seçtik. Kısacası biz Global Dünya Ticaretinde yerimizi aldık.

Gümrük ve lojistik konularınızda, her türlü soru ve görüşlerinizi en hızlı şekilde cevaplamak ve çözüm üretmek açısından gümrük müşavirlerimizle sizlere özel butik hizmet vermekteyiz.

Lojistik departmanımız; yüklemeleriniz için standart kargo taşımacılığı kapsamında komple konteyner ithalat ve parsiyel konteyner ve hava kargo ithalat hizmetleri vermekteyiz.

Her türlü, kıymetli evrak alımlarımız ve gönderilerinizde özel motor kurye hizmetimizle günün her saati zamanla yarışmak açısından hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz hizmet çeşitleri, verimliliği, etkinliği ve bizimle ortak olmayı tercih eden kuruluşların rekabet gücünü artırmak için tasarlanmıştır.

Gümrük işlemlerimizde, işlerin hızlı ve doğru bilgi aktarımı açısından, sizlere özel müşteri temsilcileri ile titiz ve güvenilir hizmet verilmekte.

İstanbul Merkez ofisimizle birlikte İzmir, Kapıkule şubelerimiz Mersin, Gemlik ve Ankara bağlantı ofislerimizle Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye adayız. Biz yer aldığımız kulvarda sizleri de görmekten onur duyarız. İyi işlerde buluşmak dileğiyle…

“GÜVEN KAZANILMASI EN ZOR DEĞERDİR,
YİTEN DEĞERLERİ YÜCELTEN İZDEYİZ”