Hakkımızda

AKYOL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ DANIŞMANLIK VE LOJİSTİK.LTD.ŞTİ. Olarak; 22 yıllık tecrübe ve bilgimizi günümüz Dünya Ticaretine entegre etmeyi başardık. Teknolojinin sektörümüze getirmiş olduğu tüm imkanları kullanarak zamana karşı yarışta kulvarımızı aldık. Amacımız zamana karşı olan bu yarışta işimizi hızlı ve doğru bir şekilde yapmaktır.

İşe ivme kazandırmak sadece teknolojik yenilikleri kullanmak ile mümkün olmadığı için konularında deneyimli, temsil etme becerisine sahip, mevzuata hakim iş arkadaşlarımızı titizlikle seçtik. Kısacası biz Global Dünya Ticaretinde yerimizi aldık.

Gümrük ve lojistik konularınızda, her türlü soru ve görüşlerinizi en hızlı şekilde cevaplamak ve çözüm üretmek açısından gümrük müşavirlerimizle sizlere özel butik hizmet vermekteyiz.

Lojistik departmanımız; yüklemeleriniz için standart kargo taşımacılığı kapsamında komple konteyner ithalat ve parsiyel konteyner ve hava kargo ithalat hizmetleri vermekteyiz.

Her türlü, kıymetli evrak alımlarımız ve gönderilerinizde özel motor kurye hizmetimizle günün her saati zamanla yarışmak açısından hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz hizmet çeşitleri, verimliliği, etkinliği ve bizimle ortak olmayı tercih eden kuruluşların rekabet gücünü artırmak için tasarlanmıştır.

Gümrük işlemlerimizde, işlerin hızlı ve doğru bilgi aktarımı açısından, sizlere özel müşteri temsilcileri ile titiz ve güvenilir hizmet verilmekte.

İstanbul Merkez ofisimizle birlikte İzmir, Kapıkule şubelerimiz Mersin, Gemlik ve Ankara bağlantı ofislerimizle Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye adayız. Biz yer aldığımız kulvarda sizleri de görmekten onur duyarız. İyi işlerde buluşmak dileğiyle…

“GÜVEN KAZANILMASI EN ZOR DEĞERDİR,
YİTEN DEĞERLERİ YÜCELTEN İZDEYİZ”

The sale of essays is an excellent option for those who are looking for ideas. Online essays can be purchased and will give you the highest marks as well as long-lasting satisfaction. Essay writing is one of the most frequent tasks students must complete. They have years of expertise top essay writing and would love to help students to succeed. They provide a range of guarantees, including confidentiality regarding your personal details. Essays for sale offer affordable costs, a variety of free benefits, and a great deal of bonuses.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.